خدمات

خدمات پارس گواه

مجموعه خدمات شرکت بازرسی پارس گواه (PARS Cert. Co) به دو بخش ملی و بین المللی تقسیم‌بندی می شود.

در شرایط موجود بواسطه مصرف مواد غذاییِ دارای باقیمانده سموم دفع آفات نباتی (بیشتر از حدمجاز تعیین شده) ، سلامتی بسیاری از مصرف کنندگان بطور روزمره و جدی در حال تهدید است . به همین دلیل دسته‌بندی و نام‌گذاری محصولات به ارگانیک ، سالم و طبیعی شاید کمی به درک موضوع و یافتن راه حل کمک کند ، با اینکه شاید این مطالب گاها” نتواند نقطه نظر برخی از اساتید را جلب کند.

نکته مهم و متفاوت از سایرین در رابطه با ارئه خدمات ملی و بین المللی توسط گروه پارس گواه ، امکان ارائه این خدمات بطور موازی-همزمان در راستای کاهش در هزینه ها و زمان بندی مورد نیاز برای دریافت دو یا چند خدمت و گواهی‌نامه در قالب بازرسی مشترک می باشد. در این رابطه و با توجه به اعتبار بین‌المللی و امکانات موجود ، برخی از شرکتهای بازرسی بین المللی نیز در قالب “شرکت بازرسی همکار” از خدمات و  پتانسیل شرکت بازرسی پارس گواه (PARS Cert. Co) استفاده می نمایند.

شرکت بازرسی پارس گواه (PARS Cert. Co) طیف وسیعی ازخدمات کنترل ، بازرسی و صدور گواهی‌نامه براساس استانداردها و قوانین معتبر ملی و بین‌المللی برای کلیه محصولات ارگانیک ، محصولات سالم (عملیات خوب کشاورزی) و محصولات طبیعی را فراهم نموده است.

خواهشمند است تا هرگونه درخواست خدمات را از طریق صفحه “ارتباط با ما” در میان گذارید.