شرکت پارس گواه گستر

محصولات ارگانیک

محصولات ارگانیک

عموما” محصولات تولیدشده حاصل از کشاورزی ارگانیک و دارای گواهی نامه معتبر در سطح ملی یا بین المللی را محصولات ارگانیک می نامند.

محصولات ارگانیک بایستی در تمامی مراحل تولید ، فرآوری، بسته بندی ، نگهداری، حمل و نقل و عرضه تحت كنترل ، بازرسی و گواهی مطابق با يكی از استانداردهای معتبر ارگانیک در سطح ملی یا بين المللي قرار گرفته باشند . در این بین ، نهادهای بازرسی-گواهی کننده نقشی بسیار مهم و حساس را در زمینه ایجاد و حفظ اعتماد میان کلیه اعضای تشکیل دهنده زنجیره تولید تا عرضه محصولات ارگانیک بخصوص مصرف‌کنندگان را داشته و به نحوی ضمانت بقای این زنجیره را عهده دار خواهند بود.

در تولید محصولات ارگانيك شاخص هاي  زیست محیطی، بهداشتي، اجتماعي و ايمني رعایت شده است .این محصولات دارای کیفیت ، طعم طبیعی و فاقد هر گونه باقیمانده مواد شیمیایی مصنوعی و یا عناصر ، فلزات و مواد مضر هستند .

خدمات رسانی در حوزه ارگانیک تخصص اصلی شرکت بازرسی پارس گواه (PARS Cert. Co) می باشد و این شرکت طیف وسیعی ازخدمات کنترل ، بازرسی و صدور‌گواهی‌نامه را براساس استانداردها و قوانین ارگانیک در سطوح ملی و بین‌المللی فراهم نموده است.

Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping